لوگوی فست فود رئیس - لودر
رئیس - لاین

درباره فست فود رئیس

About US

رئیس - لاین1

About Us

درباره فست فود رئیس

رئیس - لاین3

شما لایق بهترین ها هستید…

برند رئیس با بیش از ۴ سال سابقه در زمینه هلدینگ غذایی با کادری مجرب و کاربلد، تضمین لحظاتی فوق العاده را به شما در کنار خانواده و دوستانتان می دهد.
این برند با مدیریت جناب آقای محمدرضا رئیس زاده تاکنون فست فود هایی همچون وقت سیب زمینی را اداره کرده و درصد رضایت بالایی را در میان مشتریان عزیز کسب کرده است.فست فود رئیس از جمله فست‌ فودهایی است که خیلی زود توانسته جای خود را در بین فست فود دوستان مشهدی باز کند.
نکته ای که فست فود رئیس را به یکی از بهترین فست فود های مشهد تبدیل کرده، کیفیت و تنوع غذایی آن است زیرا زمانی که به این فست فود میروید، قدرت تصمیم گیریتان را از دست می دهید، همه چیز در عالی ترین سطح خود قرار دارد، نمی دانید که کوبان معروفش را سفارش دهید یا بشقاب داغ رست بیف بی نظیرش را، کاملا گیج خواهید شد.

رئیس همه جا در اختیار شماست.

فست فود رئیس که بی شک یکی از بهترین فست فود های مشهد است، دارای ۳ شعبه در سطح شهر مشهد است که این امکان را به شما می دهد در هر نقطه ای که هستید بتوانید به رئیس دسترسی داشته باشید.
شعبه مرکزی رئیس در بلوار صارمی، بین صارمی ۲۸ و چهار راه هاشمیه واقع شده که در فضای زیبا و شاد می توانید لذت خوردن یک فست فود خوشمزه و سالم را در آنجا تجربه کنید.و اما شعبه دوم در بلوار وکیل آباد، نبش وکیل آباد 13 می باشد و شعبه دیگر فست فود رئیس در قلب مجتمع تجاری کیان سنتر، یکی از بهترین مراکز خرید با ظرفیت هزار نفری فود کورت در مشهد واقع شده است که حس خیلی خوبی را بعد از یک خرید، به شما می دهد و لحظات خوشی را برای شما رقم میزند و خوشگذرانی شما را تکمیل می کند لذا از شما دعوت به عمل می آوریم تا در محیط فست فود رئیس، مثل یک رئیس غذا بخورید.

Eat Like A Boss

فست فود رئیس

انتقال شعبه پاژ! نظر سنجی

بدون دیدگاه

با توجه به انتقال شعبه پاژ شما می توانید برای جانمایی شعبه جدید فست فود رئیس در نظر سنجی جهت انتخاب مکان مناسب برای افتتاح شعبه جدید شرکت نمایید.

فست فود رئیس

چرا فست فود رئیس؟!

۱ دیدگاه

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید به فست فود رئیس مراجعه کرد.نکته قابل توجه این است که مدیران فست فود رئیس مشتریان محترم و خانواده های گرامیشان را…

لوگوی فست فود رئیس - لودر
فهرست